Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Peliešky a pelechy

Každý pelech je originál

Už niekoľko rokov ručne šijeme pelechy pre Vašich miláčikov – je to náš každodenný chlieb, do ktorého vkladáme svoje úsilie a kus nášho srdca. Tieto kreatívne a veľmi kvalitné pelechy sú vyrobené z pevného materiálu, ktorý sa volá Alcantara.

Nie sú to žiadne umelé kožušiny. Alcantara sa používa napríklad na výrobu luxusných automobilových interiérov – a taký luxus si Váš maznáčik určite zaslúži.

Staňte sa návrhárom pelechu – kreatívnosti medze nekladieme

Pelech nie je len miesto pre maznáčika – vďaka nášmu konfigurátoru sa stane krásnym kusom Vášho vybavenia interiéru.

1 2 3 4

Vankúšik

Dekoračný vankúšik dostupný v rôznych farbách. Výplň je z umelého peria. Obojstranne z alcantary. Ideálna ako dekorácia alebo na hranie pre Vášho psíka.

Vnútorné boky

Boky dostupné v rôznych farbách, sú mäkké a pohodlné. Vnútro strana bokov môže byť v jednej farbe a vonkajšej v druhej a to bez žiadneho príplatku. Z vnútornej strany úplne zospodu sú našité zipsy - esteticky schované.

Vankúš

Veľký vankúš, ktorý pôsobí ako výplň pelechu. K dispozícii aj rozopínacia verzia, čiže snímací poťah v rôznych farbách. Zhora je alcantara, zospodu je čierna sieťovina. Možno za príplatok obojstranne alcantara (napíšte do poznámok v obj.)

Vonkajšie boky

Vonkajšia časť pelechu. K dispozícii v rôznych farbách, ktoré v kombinácii s vnútornými bokmi vytvoria zaujímavé farebné kombinácie – boky môžu byť dvojfarebné.

Používaný materiál

Výplň - umelé antialergické perie

  • Nestráca pružnosť
  • Neabsorbuje vodu - nepremokavé
  • Nezmršťuje sa
  • Je mäkké a teplé
     

Poťah

Alcantara je látka - textília - ktorá vzhľadom aj na omak pripomína brušenú kožu (semiš). Môžeme povedať, že je to mikrosemiš.

Vďaka prirodzenej impregnácii vlákien lamináciou je veľmi nenáročná na údržbu. Tu máme súhrn základných vlastností:

  • Málo sa špiní
  • Netvrdne
  • Nekrčí sa
  • Chlpy sa na nej držia minimálne (ako darček od nás obdržíte čistiaci valček pre ľahké odchlpenie pelechu)

Starostlivosť k zákazníkom

Flexibilita

Sme veľmi flexibilní - dokážeme Vám poradiť ako s výberom veľkosti pelechu, tak s farebnými kombináciami (ako inšpiráciu si môžete prezrieť našu fotogalériu).

Doba dodania

Každý pelech je vyrábaný na objednávku, tak aj doba dodania je 5 pracovných dní. Avšak pokiaľ pelech potrebujete mať do určitého dátumu, radi Vám vyhovieme. Napíšte do poznámky v objednávke, do kedy najneskôr má byť pelech u Vás doma.

Posielame kuriérske spoločnosti GLS, Českou poštou alebo Zásielkovnou.

Dodatkové informácie

Ako sa správne starať o pelech sa dozviete tu. Akú veľkosť pelechu zvoliť? Kliknite tu

VŠETKO RUČNÁ KVALITNÁ PRÁCA – ŽIADNA ČÍNA. MÁME EURÓPSKY CERTIFIKÁT CE NA VŠETKY MATERIÁLY